Szukaj
  • SafeGuard

Perełki na odludziu

Niewiarygodnie piękne obiekty można zobaczyć jeżdżąc po Polsce. Część z nich to rewitalizacje starych dworów i pałacyków. Często otoczone lasami i polami. Daleko od miast, miasteczek i wsi.


Oczywiście takie obiekty wymagają zabezpieczenia z uwagi na lokalizacje jak i znaczne koszty remontu. W województwie Zachodniopomorskim mieliśmy przyjemność wykonać instalację 9 kamer ip 8mpix (czyli 4k) marki #Hyundai, systemu alarmowego #Satel opartego o 32 czujki dualne ze sterownikiem #INT-TSI, instalacje internetu na antenie LTE #Mikrotik i telewizje w 30 pokojach. Jako, że obiekt był już częściowo wykończony, a pieczę nad nim sprawuje konserwator zabytków mieliśmy na prawdę ograniczone pole manewru. Trudna misja zakończona sukcesem. Wywierciliśmy w elewacji dosłownie tylko jedną dziurę. Niestety ze zrozumiałych względów nie możemy umieścić zbyt wielu zdjęć.


Manpiluator INT-TSI od Satea w tym domu spełni dużo większą rolę niż tylko obsługa alarmu. Funkcjonalności tego urządzenia są rewelacyjne. Obecnie funkcjonuje już podgląd na kamery ip. Zaraz dojdzie sterowanie podlewaniem ogrodu i oświetleniem zewnętrznym.


#satel #hyundai #int-tsi #zachodniopomorskie #lte #mikrotik #netgear
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie